دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
کد مطلب: ۹۷۵۹

 زائری و خاک پاشی بر آفتاب...
اخبار سیاسی

 زائری و خاک پاشی بر آفتاب...

::> ولایت آنلاین، گروه خبر < ::
 محمد رضا زائری در جدیدترین اظهارات خود رسماً گفته که موافق حذف واژه اسلامی از جمهوری اسلامی است.

اخبار سیاسی:

 زائری و خاک پاشی بر آفتاب...

 محمد رضا زائری در جدیدترین اظهارات خود رسماً گفته که موافق حذف واژه اسلامی از جمهوری اسلامی است.
 
 او در گفتگو با کانال اخبار فوری بیان کرده که امام بر اساس تصوراتی که داشت این واژه را انتخاب کرده، البته منظور زائری در اینجا تصور اشتباه حضرت امام بوده است.

 پادوی رسانه ای روحانیون سکولار، رهبران انقلاب از جمله حضرت امام را ساده اندیش دانسته و می‌ گوید: «تصور رهبران انقلاب این بوده که حکومت داری ساده است...اما بعد متوجه شدند که به این سادگی هم نیست.»

 این روحانی زندانی دهه 70، با وقاحت هر چه تمام تر، مجدداً با ساده و خوشبین دانستن حضرت امام و با نسبت دادن وعده آب و برق رایگان به ایشان، در پی تخریب امام برآمد غافل از اینکه وعده آب و برق رایگان را برای اولین بار عباس امیرانتظام، معاون مهدی بازرگان و جاسوس سیا، مطرح کرد نه امام!

زائری گفته است: «اوائل انقلاب همین آقایان که خدا از سر تقصیراتشان بگذرد از روی سادگی، خوش بینی و خوش باوری مگر به مردم نگفتند که مسکن را مجانی می کنیم؟ آب و برق و گاز و ... را مجانی می کنیم؟ این حرفها خدعه نبود، تصورشان این بود.»

 به نظر می رسد زائری دچار استحاله فکری شده است. او با اتخاذ مشی دگراندیشی رسماً و علناً نظام و امامین انقلاب را زیر سؤال می برد.

 از مسئولین ذی ربط و مقامات قضایی انتظار می رود بخاطر تشویش اذهان عمومی، تخریب نظام اسلامی و امامین انقلاب نسبت به این شخصیت معلوم الحال اقدامات لازم را انجام دهند. منبع: https://eitaa.com/antisecular_ir

توسط: کلاته


تاریخ ارسال مطلب: ۸:۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه