پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
کد مطلب: ۸۰۴۳

امامت حضرت مهدی(عج)

"آغاز امامت منجی عالم بشریت "(۲)

::> ولایت آنلاین، گروه عقاید < ::
روز آغاز امامت انسان کاملیست که مظهر تام اسمای الهی و خلیفه الله در روی زمین است.

بسم الله الرّحمن الرّحیم 


 

"آغاز امامت منجی عالم بشریت "(2):

امروز اولین روز آغاز امامت امام خوبیها، منجی عالم بشریت، پناه بی پناهان، آخرین ذخیره الهی حضرت حجت ابن الحسن عسکری(عج) است .
... و اینک روز آغاز امامت انسان کاملیست که مظهر تام اسمای الهی و خلیفه الله در روی زمین است. امام همامی که ولی نعمت نه تنها کائنات بلکه عرشیان و فرشیانست. مولایی که به یمن حضرتش زمین مرده در بهار زنده می گردد و بذرها گل و شکوفه می دهند و ابرها می بارند و هوا برای نفس کشیدن آماده می گردد زیرا اگر آنی کمتر از آنی زمین خالی از حجت گردد زمین و زمان این مصیبت را تاب نخواهند آورد و به اذن حق در هم می شکنند و متلاشی می گردند.
... و ما نیز خالق خویش را بابت این همه لطف و نعمت شاکریم و سر تعظیم و سجود به زمینی به وسعت گیتی می نهیم و تا ابد الاباد شکر حق بر لب جاری می سازیم. شکر نعمت ولایت چهارده نور عرشی که مظهر تام الاسما الحسنی الهی هستند و با این وجود از خود گذشتن و در حق فانی گشتند و بقا یافتند اینان دردانگان خلقتند و نمونه اتم و اکمل انسان کامل و مسجود ملائک مقرب آری الهی ...
آری اینک مائیم و عهد الست و پیمان با خانواده آسمانی خویش که در هر روز و هر نفس باید تجدید پیمان نمائیم و بابت این عهد و پیمان در هر نفس خدا را شاکر گردیم شاکر نعمت ولایت و پناهگاه امن و آرامش بخش از تند باد حوادث و پرتگاههای خوفناک مسیر پر و پیچ و خم زندگی ... و کشتی های نجاتی که در اقیانوس پر تلاطم و مواج هولناک دنیا که پناه گرفتن در سایه سار ولایت با برکتشان دل آرام میگیرد و غایت این همراهی نیل به ساحل سعادت و رستگاریست و تمسک به مهر و جود و رافتشان قرار بی قراری ها و دوای درد های مزمن و بی درمانست.
...و اینک ما با دلی غمبار از هجران و فراق منجی دلهای پریشان و چشمانی منتظر ذکر ملکوتی "اللهم عجل لولیک الفرج" را همنوا با عرشیان بر لب جاری می سازیم و با مولایمان، عبد صالح خالق یکتا پیمان می بندیم که از امروز و این لحظه دیگر به انتظار ظهور هر چه خوبی و پاکیست ننشینیم بلکه منتظر بایستیم که مبادا در گاه ظهور حضرتش، مولای غائب همیشه حاضرمان، آنی کمتر از آنی از برخاستن از نشستن هایمان درنگ نمایند.
آری باید منتظر ایستاد و برای ظهور حق، همیشه حاضر بود باید در ندبه های هر روزمان سراغ یار سفر کرده جاده عشق و نور و پاکی را از مقعد صدق و عبودیت گرفت. باید چراغ دل به نور معرفت نفس روشن نمود و در سایه سار معرفت نفس عارف بحق گشت و از خود دور گشت و به قرب حق رسید . و طریق بندگی آموخت تا در خیمه حضرت حاضر گشت زیرا مائیم که غائبیم و حضرت مهدی صاحب عصر و الزمان(عج) همواره حاضرند و دعاگویمان تا از بیراهه به راه آئیم ...
الهی 
بحق غریبی مولا یمان در پس پرده غیبت دلمان را مهدوی گردان تا در مسیر عبودیت گام برداریم و چشم دل بدیدار حضرتش روشن گردد.

ادامه دارد ...


به قلم مدیر هیئت بی بی  رقیه(س) خرم آباد، سیده طاهره حسینی خرم آبادی


تاریخ ارسال مطلب: ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۸/۹
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه