شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
کد مطلب: ۷۸۸۶

شکارکرکس ها
با ولایت تا شهادت

شکارکرکس ها

::> ولایت آنلاین، گروه شهدا < ::
...گفتم:(من با مسئولانش تماس می گیرم و مشکل را حل می کنم؛ شما نگران نباشید. اصولا چنین آدمی بیشتر در مهندسی به درد می خورد...

بسم الله الرّحمن الرّحیم

شکارکرکس ها:

وقتی حسین آمد و موضوع را فهمید، گفت: (مترجم، یکی از نیروهای بسیجی تداروکات قرارگاه است.در آن جا هم دفترچه راهنما بیسیم های جدید را برای تعمیرکاران ترجمه می کند و به زبان آلمانی کاملا مسلط است)
پرسیدم: ( کارش در تدارکات نیمه کاره مانده؟) گفت:(خودش می گفت کارش تمام شده.)
گفتم: (شما تا چه حد تاییدش می کنید؟) گفت:(اسمش حسین است و با رضا، یکی از بچه های واحد اطلاعات تهران فامیل است، ولی نمی داند که رضا از کادر سپاه و مسئولان واحد اطلاعات است؛ دوست دوران دبیرستان و دانشگاه هم است. دیروز تلفنی خلاصه ی بیوگرافی را برایم گفت و تاکید کرد که مورد تایید صد در صد برادران است.)
گفتم :(جالب است که تایید فامیلی نکرده بلکه تایید تشکیلاتی کرده ) و بعد گفتم:( اگر کارش با شما تمام شده ، به ما معرفی اش کنید.) گفت:(من قول داده ام گه فردا به ارومیه برش گردانم)
گفتم:(من با مسئولانش تماس می گیرم و مشکل را حل می کنم؛ شما نگران نباشید. اصولا چنین آدمی بیشتر در مهندسی به درد می خورد.

اگر شما به ارومیه برمی گردید، من نامه ایی هم به مسئول تدارکات می دهم و موضوع انتقال برادر حسین را مطرح می کنم. نامه ای نوشتم و به او دادم. حسین رفت و با مترجم برگشت. قد متوسط، جسه ایی لاغر، صورت کشیده، ابروهای پیوسته و چشمان سیاه و درشت، اولین مشخصه های بودند که نظر هر بیننده ایی راجلب می کردند. ترکیب قیافه اش او را فردی جذاب ، آرام و تو دار نشان می داد. اگر حاج سید عباس جولایی آنجا بود حتما می گفت:(کله ی پدرت صلوات ! از کجا اعازم شده ایی ؟)حاح سید عباس از هر کسب خوشش می آمد می گفت کله ی پدرت صلوات، و از هر کسی هم بدش می آمد می گفت کله ی پدرت صلوات فرق این دو جمله از لحن، نحوهی بیان و حالت قبافه اش معلوم می شد . من ازش خواستم که از گذشته ی کاری اش بگوید، ولی او با بی تفاوتی گفت :( من سابقه ی کاری ندارم که بخواهم گزارش بدهم و از بازجویی هم خوشم نمی آید.)


نویسنده: محمد ستاری وفایی


نویسنده مطلب: شهدادی

ادامه دارد....


تاریخ ارسال مطلب: ۸:۳ - ۱۳۹۹/۷/۱۰
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه
 •  دعای ندبهزندگینامه شهداء
   دعای ندبه
  ::> ولایت آنلاین، گروه شهدا < ::
 • بسیجزندگینامه شهداء
  بسیج
  ::> ولایت آنلاین، گروه شهدا < ::
 • معراجزندگینامه شهداء
  معراج
  ::> ولایت آنلاین، گروه شهدا < ::