سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
کد مطلب: ۷۷۴۱

واقعیت یا جذابیت؟ 
جنگ نرم

واقعیت یا جذابیت؟ 

::> ولایت آنلاین، گروه خبر < ::
عشق به بیگانه از اقدامات سربازان جنگ نرم دشمن است که همانند دو قطبی سازی جامعه را به سمت انحطاط میبرد.

اخبار سیاسی

واقعیت یا جذابیت؟ 


جنگ نرم یعنی مدیریت ترجیحات مردم کار امثال یزید دو قطبی سازی در جامعه است.

عشق به بیگانه که از اقدامات امثال یزید است، چگونه می تواند جامعه را به انحطاط ببرد ؟؟


از اقدامات غرب تربیت نیرو هایی است که سر مواقع خاص میفرستند تا افکار مردم  راجهت دهی کند.


بعد از تسخیر لانه جاسوسی امام (ره) فرمودند: که اینان سرباز تفنگ به دست دیگر نمی فرستند، هوشیار باشید از مزدوران قلم به دستی که خواهند آمد.
 

جنگ نرم یعنی مدیریت ترجیحات مردم . اینگونه که تا می خواهی خلافی را مطرح کنی می گویند این بدتر است یا فلان کار دیگر؟؟ اینست کار امثال یزید که دو قطبی می سازند. یکی همیشه تخریب می شود و مردم ترسانده می شوند که اگر آن گروه بیاید فلان می شود و بهمان می شود...

عشق به بیگانه از اقدامات امثال یزید است. اینگونه که اول کاری می کند کافر عزت مندتر باشد از مومن. سپس کم کم کفر از ایمان عزت مندتر می شود. اینگونه جامعه به سمت انحطاط می رود.

سوال : غربی چه کسی است؟ کسی که دلش با غربیان است. اما جالب است که همین غربی ها نمی گذارند مدل های قشنگ غربی در اینجا پیاده سازی شود. این دل چون با آنطرفی هاست تعریف های شاخ دار می کنند و دروغ می گویند.

پیامبر (ص) می فرمایند : " قوم من أمتی ینتحلون أنهم من أهل ملتی، یقتلون أفاضل ذریتی وأطائب أرومتی، ویبدلون شریعتی وسنتی، ویقتلون ولدی الحسن والحسین کما قتل أسلاف الیهود زکریا ویحیى . ألا وإن الله یلعنهم کما لعنهم، ویبعث على بقایا ذراریهم قبل یوم القیامة هادیا مهدیا من ولد الحسین المظلوم یحرقهم بسیوف أولیائه إلى نار جهنم، ألا ولعن الله قتلة الحسین علیه السلام ومحبیهم وناصریهم ، والساکنین عن لعنهم من غیر تقیة یسکتهم. ألا وصلى الله على الباکین على الحسین " (بحار الانوار/ ج 44 / ص 304 )

میخ واهید یهودیان امتم را برای شما معرفی کنم؟ آقا کسانی که ادعای مسلمانیشان گوش فلک رو پر کرده . اینا فرزندان من را از جریانات سیاسی حذف می کنند. دین و سنت من را تحریف می کنند . اینان که حسن (ع) و حسین (ع) من را میکشند.اما مهدی(عج) میاد از نسل حسین(ع) با بچه ها و نسل یهودیان امت من درگیر میشود..خدا لعنت کند کسی که آنها را دوست دارد. خدا لعنت کند کسی که ایشان را کمک می کند و خدا لعنت کند کسی که از لعن کردن آنها کاهلی می کند...
درود خدا بر گریه کنندگان بر حسین(ع)

عشق به بیگانه از اقدامات سربازان جنگ نرم دشمن است که همانند دو قطبی سازی جامعه را به سمت انحطاط میبرد.


  @Aminikhaah

توسط: کلاته


تاریخ ارسال مطلب: ۸:۵ - ۱۳۹۹/۶/۱۶
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه