سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
کد مطلب: ۷۷۴۰

واقعیت حسینی/جذابیت یزیدی
اخبار سیاسی

واقعیت حسینی/جذابیت یزیدی

::> ولایت آنلاین، گروه خبر < ::
در صدر اسلام حتی آنقدر در جنگ نرم پیشرفت کردند، که کسی مانند معاویه کاتب وحی شد و نهایتا حکومت منطقه شام که از نظر اقتصادی و اب و هوایی، استراتژیک بود، را بر عهده گرفت.

واقعیت حسینی/جذابیت یزیدی:

دشمن پس از آنکه نتواند با جنگ سخت حکومتی را نابود کند به سراغ جنگ نرم می ‌رود.

آدم‌ هایی دل‌ هایشان با غریبه‌ هاست و دل‌ شان برای بیگانگان پر می‌ کشد از جنس یزید هستند. 

 مدل آموزش و پرورشی یزیدی چگونه است؟

اگر کسی از جنس امام حسین (ع) باشد، اصلاً زیر بار کسی مثل یزید نمی ‌رود. البته مشاهده می ‌کنیم که امام تعیین تکلیف نکرده‌ اند و نگفته‌ا ند نباید زیر بار کسی مثل یزید برود، چون جنس‌ شان متفاوت است. همانطور که گفته نمی‌ شود نور زیر بار ظلمت نمی ‌رود. آیا در این‌ جا می ‌توان گفت که برای نور تعیین تکلیف شده است که زیر بار ظلمت نرود؟؟

 یزید مگر از چه جنسی است؟ ویژگی ‌های یزید مگر چیست؟؟

پاسخ : آدمی که دلش با غریبه‌ هاست و دلش برای بیگانگان پر می ‌کشد از جنس یزید است. این افراد انتخاب‌شان طوری است که نهایت به نفع بیگانگان می ‌شود. هر چه آدم تربیت می ‌کنند، نوکر از آب در می ‌آید. از اطرافیانشان جاسوس بیرون می ‌زند و اطرافیان آنها فاسد اند، چون جنسشان اینطوری است. آدم ‌های خبیث را جذب می ‌کنند.

پیرو مطلب قبلی باید اشاره کرد که امام خمینی (ره) می ‌فرمودند: اگر حتی پنج نفر فاسد در بین این جمعیت سی میلیون نفری باشد، این محمد رضای خبیث آنها را پیدا می ‌کند و در مسند قدرت می ‌نشاند.


 سوال: مدل یزیدی در رسانه ما چگونه است؟ مدل یزیدی در آموزش و پرورش و یا دانشگاه ما چگونه مدلی است؟

امام صادق (ع) می فرمایند : " إِنَّ بَنِی أُمَیَّةَ أَطْلَقُوا لِلنَّاسِ تَعْلِیمَ اَلْإِیمَانِ وَ لَمْ یُطْلِقُوا تَعْلِیمَ اَلشِّرْکِ لِکَیْ إِذَا حَمَلُوهُمْ عَلَیْهِ لَمْ یَعْرِفُوهُ " . ( الکافی / ج۲ / ص ۲۱۵ ) 
مدل تربیتی بنی ‌امیه به گونه‌ ای بود که هر کس می ‌خواست می ‌توانست راجع به ایمان صحبت کند اما در مورد کفر مجاز به صحبت نبودند. حال سوال که چرا؟ امام می‌ فرمایند: به دلیل آنکه هنگامی که سمت کفر می‌ روند کسی متوجه نشود.

برای از بین بردن یک حکومت اگر در جنگ نظامی موفق نشوند، سراغ آدم هایشان میروند که ظاهری مثل مردم دارند اما تربیت شده غرب اند. نسل بنی امیه به امیه بر می گردد. امیه پسر عبد شمس، برادر هاشم است. که هاشم نیز جد بنی هاشم است. امیه غلامی رومی بود که عبد شمس به عنوان پسرخوانده انتخابش کرد. 
اصلا امیه رومی (غربی) بود.


در صدر اسلام حتی آنقدر در جنگ نرم پیشرفت کردند، که کسی مانند معاویه کاتب وحی شد و نهایتا حکومت منطقه شام که از نظر اقتصادی و آب و هوایی، استراتژیک بود، را بر عهده گرفت.  @Aminikhaah

توسط: کلاته


تاریخ ارسال مطلب: ۸:۴ - ۱۳۹۹/۶/۱۶
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه