شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
کد مطلب: ۷۲۳۲

شکار کرکس ها (۳)
مفهوم شهادت

شکار کرکس ها (۳)

::> ولایت آنلاین، گروه شهداء <::
مسئول مهندسی از این فرصت استفاده کرد و بچه ها را بین نیروهای با تجربه در اطراف جان پناه پشت بام مستقر کرد تا آن ها هم شیوه ی دفاع را یاد بگیرند. 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

شکار کرکس ها (3):

سپس موارد مهم دیگری را که در صورت حمله ضد انقلاب باید رعایت می شد، گوشزد کرد. کمی از شب گذشته بود که صدای پی در پی شلیک گلوله، فضای منطقه را پر کرد این نخستین باری بود که اعضای گروه در چنین شرایطی قرار می گرفتند. اعضای گروه نقشه برداری ترسیده بودند و حسابی تعجب کرده بودند. مسئول مهندسی از این فرصت استفاده کرد و بچه ها را بین نیروهای با تجربه در اطراف جان پناه پشت بام مستقر کرد تا آن ها هم شیوه ی دفاع را یاد بگیرند. 
فردای آن شب معلوم شد ضد انقلاب به مقر اصلی سپاه حمله کرده و بچه های سپاه هم دفاع جانانه ای کرده اند. که سه نفر از نیروهای ضد انقلاب کشته شده و بقیه هم مجبور به عقب نشینی شده اند. افراد گروه نقشه برداری دور مسئول گروه جمع شده بودند ودرباره ی درگیری صحبت می کردند. به نظر می رسید این تجربه جدید، سوال های بسیاری برایشان ایجاد کرده است. یکی از بچه های بسیج را هم گیر اورده بودند و حسابی اورا سوال پیچ کرده بودند. او هم با خنده می گفت (اگر چند روز دیگر در ایجا بمانید، هم عادت می کنید،هم جواب سوال هایتان را پیدا می کنید زیاد نگران نباشد؛ ما هم روز های اول، مثل شما سوال های زیادی داشتیم. زودتر شامتان را بخورید که وقت خواب گذشت.)

شام سرد شده را خوردیم و خوابیدیم. صبح هم آهنگ کردیم تا در جلسه، برادران واحد عملیات سپاه پیرانشهر، گروه نقشه برداری را توجیه کند. کاملا مشخص بود که پس از شروع عملیات نقشه برداری، ضد انقلاب به هدف آن ها پی می برد و تمام تلاشش را به کار می بندد تا با حمله به افراد گروه، از کار آن ها جلو گیری کند. به این دلیل از مسئولان عملیات سپاه خواستیم که حدود مسیر و مشخصات راهی را که در مورد نظرشان است، اعلام کنند، ملاحظات عملیاتی را برای خنثی کردن حمله های احتمالی ضد انقلاب، به گروه تذکر دهند و وظیفه آن ها را در این موارد تعیین کرده و شیوه ی ارتباطشان با یکدیگر را مشخص کنند.

ادامه دارد...


نویسنده : محمد ستاریی وفایی

نویسنده مطلب: مهدیه شهدادی


تاریخ ارسال مطلب: ۱۳:۰ - ۱۳۹۹/۳/۲۸
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه
 •  دعای ندبهزندگینامه شهداء
   دعای ندبه
  ::> ولایت آنلاین، گروه شهدا < ::
 • بسیجزندگینامه شهداء
  بسیج
  ::> ولایت آنلاین، گروه شهدا < ::
 • معراجزندگینامه شهداء
  معراج
  ::> ولایت آنلاین، گروه شهدا < ::