جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

کار سازترین ختم برای حاجات
توسل

کار سازترین ختم برای حاجات

::> ولایت آنلاین، گروه خانواده <::
کار سازترین ختم برای حاجات، توسل به حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهاست.

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

کار سازترین ختم برای حاجات:

کار سازترین ختم برای حاجات، توسل به حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهاست. تا جایی که آخوند ملا علی معصومی همدانی می گفت اگر حاجتی داشتید 530 مرتبه به عدد نام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها صلوات را به این گونه "اللهم صلی علی فاطمه و ابیها و فعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک" در یک مجلس خوانده شود برای حاجت روایی مجربست.
... و حال اینکه سر المستودع در اینجا آیا امام زمان حضرت حجت بن الحسن(عج) است که به ودیعه در مادرشان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها  گذاشته شده بود یا ولایت خاصی است که در وجود نورانی خود  حضرت زهرا سلام الله علیهاست؟ که ما از راز "سر المستودع فیها" کاملا بی خبریم. اما از آنجا که  آخوند ملا علی معصومی همدانی می گفتند توسل به حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از کارسازترین توسلات است. ما نیز متوسل می گردیم. 
آری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ام الوجود است ایشان  نه تنها ام ابیها بلکه مادر عالم هستی و کائنات هستند و تدبیر امور عالمیان بدستان پر برکت و نورانی حضرتش می باشد. زیرا عالم طفیلی وجود حضرت هستند و حضرتش عرش وجودند و چون جنس ما زنان نیز از عرش است لذا با یافتن جایگاه و مقام نوری حضرت در وجود خویش به اصل وجودمان باز می گردیم آنجا که تدبیر امورمان را بدست نورانی حضرتش می سپاریم و میلمان را به مسلخ عشق فاطمی برده و قربانی میل ام الوجود خویش می نماییم. و تسبیحمان چون تسبیح حضرتش ما را از بدیها دور می سازد و به قرب الهی نزدیک ...
آری یادمان باشد تسبیح حضرت تنها ذکر زبانی نبود و در عالم تسبیح هر لحظه سیری الهی داشتند تا جاییکه تسبیح غذای روح و جان حضرت گشته بود و با بند بند وجود خویش سبحان الله را بر زبان دل جاری می ساختند.
.. .و اینک ما شیعه هستیم و پیرو ...
یادمان باشد که فاطمی گردیم و فاطمی بمانیم و فاطمی برویم تا در مسیر پر پیچ و خم آشفته بازار هزار رنگ دنیای دنی، پای دلمان در کوره راههای تردیدها نلرزد و از اوج عزت و دره ذلت هبوط نکنیم و در کوره راهای زندگی پر پیچ و خممان، حضرتش بسان مادری مهربان دستان دلمان را بگیرد پس باید دستان دل به دستان پر نور و مهربان مادرانه اش سپرد تا چراغ راهمان گردد و کشتی وجودمان را ناخدا گردد و به ساحل رستگاری برساند و طعم آرامش به کام دلمان بچشاند. 
به امید آن لحظه زیبا 


به قلم مدیر هیئت بی بی رقیه(س) خرم آباد، سیده طاهره حسینی خرم آبادی


تاریخ ارسال مطلب: ۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۳/۲۰
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه