پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
کد مطلب: ۵۰۱۱

رزق تمام عالم به دست مبارک حضرت حجت(عج)
مهدویت

رزق تمام عالم به دست مبارک حضرت حجت(عج)

::> ولایت آنلاین، گروه عقاید <::
درست است که خدا در عالم هستی همه کاره است و سکان آسمان و زمین و هرآنچه مابین این دو است بدست اوست اما خدا کارهایش را با وسیله حضرت مهدی(ع) انجام می دهد.

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

رزق تمام عالم به دست مبارک حضرت حجت(عج):

آری به یمن وجود حضرت ارزاق تقسیم می شوند. و به و جود حضرتش آسمان فرو نمی ریزد تمام عالم رزقشان بدست حجت الله است. درست است که خدا در عالم هستی همه کاره است و سکان آسمان و زمین و هرآنچه مابین این دو است بدست اوست اما خدا کارهایش را با وسیله انجام می دهد. همانگونه که خدا در قبض روح انسانها مامور دارد و در اینجا نیز برای تقسیم رزق همه کاره خدا مولا امیرالمومنین علیه السلام که حجت خداست می باشد همه کاره خدا  حضرت حجت می باشد. تمام عالم محتاج حضرت حجت بن الحسن علیه السلام است  تا جایی که آسمان به برکت وجود حضرتش پا بر جاست و زمین از یمن قدمهای مبارک حضرت از هم فرو نمی پاشد .در یک کلام عالم و آدم طفیلی وجود حضرت حجت هستند و اگر آنی کمتر از آنی زمین خالی از حجت گردد هیچ چیز هیچ جنبنده ای به قوت خویش باقی نخواهد ماند.
...و لذا ما هرچه داریم از حضرت حجت ولی نعمت خویش داریم حتی نعمت نفس کشیدنمان به برکت حضور و وجود حضرتش است و به طبع ارزاق ما نیز به دستان مبارک حضرتش تقسیم می گردد.
پس بیایید حال که بر سر سفره ولایت او نشسته ایم نمک خور نمکدان شکن مولایمان نباشیم. و ولی نعمت خویش را خائن نباشیم در راه او باشیم با او باشیم و برای او باشیم. 
بیائید قبل از اینکه در بیرون و در دنیای ظاهری ما ظهور یابند  ما در درون و در معنا حضرتش را ظهور دهیم. و خانه دل را حریم حرم یار نماییم.
آری بیایید دعای لحظه سال تحویلمان این باشد که حال دلمان مهدوی و علوی وفاطمی گردد اینجاست که حسینی خواهیم شد و حسینی زنگی می کنیم و حسینی می رویم.


به قلم مدیر هیئت بی بی رقیه(س) خرم آباد، سیده طاهره حسینی خرم آبادی


تاریخ ارسال مطلب: ۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه