دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
کد مطلب: ۴۹۲۹

در عظمت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ۲
بمناسبت شهادت حضرت زهرا(س)

در عظمت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ۲

::> ولایت آنلاین، گروه ثقلین <::
قرآن بدون نور ولایت هدایتگر نیست آنانی که زیر پرچم ولایت علی ابن ابی طالب علیه السلام هستند قرآن آنان را هدایت می نماید. کمالات و عبادات  در زیر پرچم ولایت بالا برنده است. 

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

در عظمت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها: 

دشمنان دین محاسبات غلطی داشتند تصور می کردند بعد از رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله بدلیل نداشتن پسر مقطوع نسل خواهد بود. و از جهت نور پیامبر کاری می کنیم که ادامه پیدا نکند.
چون پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم با خود دو نور آوردند یکی نور قرآن و دیگری نور عترت علیهم السلام است.
تصمیم گرفتند کاری کنند که حقیقت نبوت پیامبر صل الله علیه و آله و سلم ادامه پیدا نکند لذا تصمیم گرفتند این دو نور یعنی همانا نور قرآن و نور عترت رسول الله را از هم جدا کنند در حالی پیامبر عظیم شان در حدیث ثقلین فرمودند من از بین شما می روم ولی دو چیز گران بها در بین شما به امانت می گذارم کتاب خدا و عترتم را.

این دو از هم جداشدنی نیستند به این دو تمسک جوئید .
پس نتیجه می گیریم که قرآن بدون نور ولایت هدایتگر نیست آنانی که زیر پرچم ولایت علی ابن ابی طالب علیه السلام هستند قرآن آنان را هدایت می نماید. کمالات و عبادات  در زیر پرچم ولایت بالا برنده است. 
در جنگ صفین قرآن را سر نیزه کردند و این در حالی بود که این قرآن مقابل قرآن ناطق قرار گرفت.
دشمنان برای جدایی قرآن از ولایت و امامت نقشه شومی کشیدند و آن این بود که به درب خانه مولا بروند و وقتی مولا را می بییند سه حالت پیش می آید یا با ما درگیر می شود و وسط درگیری به شهادت می رسد در این حالت امامت حذف خواهد شد یا اصلا مولا درگیر نخواهد شد و درگیری به امت کشیده خواهد شد و بدین طریق آشوب به پا خواهد شد و به نفع ما خواهد بود یا اصلا مولا با ما درگیر نخواهد شد و بدون درگیری با ما بیعت خواهد کرد بازهم امامت بدون در گیری حذف خواهد شد و این باز به نفع ماست با این نقشه شوم به در خانه مولا هجوم آوردند این جا بود که یک نفر تمام نقشه هایشان را نقش برآب کرد حضرت زهرا سلام الله علیها درب خانه را باز کردند و این در حالی بود که دشمنان منتظر بودند مولا علی علیه السلام در را باز کنند.
معنای در باز کردن حضرت این بود که من دختر پیامبر هستم و اگر می خواهید به مولا علی برسید باید از روی جنازه من رد بشوید که در این صورت شما بازنده هستید و تا ابدننگ کشتن دختر رسول الله بر دامن شما خواهد ماند چرا که باطل بودنتان برای همه به اثبات خواهد رسید.


به قلم مدیر هیئت بی بی رقیه(س) خرم آباد، سیده طاهره حسینی خرم آبادی


تاریخ ارسال مطلب: ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه