چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

راه های نفوذ در مردان!

راه های نفوذ در مردان!

::> ولایت آنلاین، گروه خانواده <::
به قول معروف: مرد در ناراحتی در غار خویش فرو رفته است صبر کنید تا بیرون بیاید و همیشه انرژی مثبت داشته باشید و هر کاری را شوهرتان می خواهد انجام دهد او را تشویق کنید. مبادا دائم بگویید: "من می دانم تو آخرش شکست می خوری" چون عاقبت هم شکست خواهد خورد!

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 1. هرگاه وارد منزل می شود، حتماً به استقبال او بروید و با لحنی بسیار شیرین و دلنشین پذیرای او شوید!
 2. اگر برای منزل چیزی خریده است، زود از دست او بگیرد و حتماً از او تشکر کنید.
 3. قبل از ورود همسرتان میوه و یا چای آماده روی میز باشد!
 4. اگر بتوانید میوه ای پوست بکنید و به دست او بدهید و وانمود کنید که از زحمات او تشکر می کنید، بسیار پسندیده است.
 5. هیچ موقع اتفاقات رخ داده را همان لحظه ورود او شلیک نکنید، بگذارید زمانی بگذرد و او کاملاً آرام باشد.
 6. وقتی مرد وارد می شود در حال نشسته سلام نکنید، سلام شما روح و صفا داشته باشد! یعنی خونسرد و بی صفا نباشد.
 7. اگر دیر کرد زنگی بزنید و نشان دهید نشان دهید نگران هستید و برای آمدنش لحظه شماری می کنید.
 8. بهترین لباس ها را به تن داشته باشید و حتی سعی نمایید از رنگ های متنوع استفاده کنید.
 9. به محض ورود همسرتان تقاضا نکنید که فلان چیز را ندارید و او را بر گردانید، برود برای خرید چیزی که می خواهید. او خسته است و نیاز به آرامش دارد.
 10. لباس او را از دستش بگیرید و به جا لباسی بیا ویزید.
 11. سعی کنید قیافه شما بهتر از صبح باشد موهای شانه کرده و مدل دار و صورت زیبا و تمیز با استفاده از بهترین زیور آلات.
 12. در هنگام ورود همسرتان بوی خوش شما را حس کند. در این موقع از عطر استفاده کنید.
 13. وقتی می خواهید غذا بخورید احساس سیری نکنید که او مثل یک بچه ای پشت میز بنشیند و تنها غذا بخورد. این موقعیت های نادر و بسیار و بسیار خوب را از دست ندهید.
 14. هیچوقت تنها غذا نخورید چون این حرکت بسیار سخت و آزار دهنده است.
 15. به مادر شوهرتان بسیار احترام بگذارید و سعی کنید توی دل او جا باز کنید و همیشه محبوب باشید تا زندگی شما دچار مشکل نشود.
 16. اگر شوهرتان اصرار می کند به منزل پدر و مادرش بروید حساسیت نشان ندهید که فاصله بین شما و شوهرتان با پدر و مادرش زیاد شود و همه را از چشم شما ببینند!
 17. قبل از اینکه همسرتان بخواهد به خانواده اش سر بزند، خود شما پیش قدم بشوند که تأثیر به سزایی در زندگی شما خواهد داشت.
 18. بچه ها را طوری تربیت کنید که پدرشان جایگاه پدری خود را از دست ندهد یعنی طوری برخورد کنید که او مورد تحقیر و تنفر بچه ها واقع نشود یعنی یک جبهه متحد علیه پدر درست نکنید.
 19. هر موقع ملاحظه کردید حال و حوصله حرف زدن ندارد ناراحت نشوید و بگذارید مدتی در حال خودش بماند. زیرا به قول معروف: او در غار خویش فرو رفته است صبر کنید تا بیرون بیاید.
 20. مناسبت های تولد، ازدواج و یا هر خاطره ی دیگرِ زندگی را فراموش نکنید.
 21. همیشه برای حریم خصوصی آمادگی داشته باشید که اگر مانع از خلوت شوهرتان شوید برایش بسیار سخت و شکننده است و حتماً موجب شکست او خواهد بود.
 22. در خلوت زندگی خصوصی خودتان بی روح و خونسرد نباشید که شوهر از شما خسته می شود و گرایش به زنان دیگر پیدا می کند، زیرا هنرمندی زن در این موضوع حادز اهمیت است.
 23. در خصوص حریم خلوت خودتان هر زمان می خواهید که کاری انجام دهید،غُر غُر و بد اخلاقی نکنید که طرف حالت انزجار و تنفر پیدا کند.
 24. اگر منابع مالی شوهرتان به دست شماست از آن به خوبی استفاده کنید و امانت دار خوبی باشید و در مدیریت مالی دقت بسیار داشته باشید که از شما سلب اعتماد نشود.
 25. از شوهر خود بیش از اندازه باز جویی، بازرسی و کنجکاوی نکنید زیرا این کار آزار دهنده است.
 26. همیشه انرژی مثبت داشته باشید و هر کاری را شوهرتان می خواهد انجام دهد او را تشویق کنید. مبادا دائم بگویید:" من می دانم تو آخرش شکست می خوری" چون عاقبت هم شکست خواهد خورد!
 27. سعی کنید کلاس های ورزشی بروید و از بدن خود به خوبی مواظبت کنید که زود پیری در شما پیدا نشود و به هم ریخته نشوید تا مورد دل سردی شوهرتان شوید.
 28. گاهی اوقات برای شوهرتان یک پیام بدهید و یا یک نامه بنویسید که او را خیلی دوست دارید و به او افتخار می کنید و دوستی شما حد و مرزی ندارد.
 29. هیچ وقت به زور شوهرتان را وادار به حرف زدن نکنید زیرا او حرفی برای زدن نخواهد داشت و شما فکر اشتباه می کنید که او نمی خواهد با شما حرف بزند در صورتی که موقع صحبت کردن را اشتباه گرفته اید!
 30. از ازدواج با شوهرتان احساس خوشبختی کنید و این را به عنوان یکی از نعمت های بزرگ خداوند بر شمارید و از خداوند تشکر کنید!
 31. اگر توی جمع هستید و در کنار شوهرتان، بچه بازی در نیاورید و قداست و کرامت خود را حفظ کنید. چون بعضی از زنان در مهمانی یا در جمع؛ طوری کنار شوهرشان می نشینند که انگار او می خواهد فرار کند، لذا او را خسته می کنند.
 32. هرگز و هرگز در مقابل شوهرتان از مرد دیگری؛ حتی برادر خودش هم تعریف و تمجید نکنید!
 33. در زندگی قانع باشید و هیچ وقت زندگی خود را با دیگران مقایسه نکنید.
 34. از شوهرتان نخواهید کار زنانه انجام دهد مگر اینکه خودش بخواهد، مثلاً لباس بچه را به او بدهید بشوید یا اتو بزند.
 35. سعی کنید در منزل اهل تغییر باشید یعنی وسایل خانه را جا به جا کنید تا زندگی شما را از یک نواختی نجات بدهد. این کار یعنی توجه کردن به همسر.
 36. هیچ موقع لباس ها یکثیف خود را در جایی نگذارید که شوهرتان ببیند. خیلی در این زمینه مراقب و مواظب باشید. زیرا دیدن لباس های کثیف تنفر ایجاد می کند.
 37. حتماً عکس همسرتان را توی کیف خود داشته باشید و در کنار آن تصویر گلی هم بگذارید، تا در اولین صفحه کیف شما بدرخشد. اگر روزی شوهر شما خواست شما را آزمایش کند و عکس را بگیرد شما قبول نکنید و بگویید: این عکس به قلب من وصل است نمی توانم آن را جدا کنم!
 38. در غذا پختن تنوع طلب باشید تا شوهرتان هرگز نتواند شما را با کسی مقایسه کند. سفره خود را با انواع سبزی ها، سالاد ها و غیره طوری رنگین کنید که اگر هم با هم به رستوران رفتید برایش ثابت شود که هیچ غذایی غذای منزل نمی شود.
 39. اگر یک روز شوهرتان از شما خواست که بیرون بروید مبادا در خواست او را رد کنید و بگویید حوصله ندارم. زیرا این فرصت ها طلایی هستند و کمتر پیدا می شوند.
 40. به استراحت و خواب شوهرتان احترام بگذارید. بعضی از خانم ها با زنگ خوردن یک تلفن غیر ضروری هم؛ شوهر خود را از خواب بیدار می کنند. این یعنی بی احترامی به شوهر.
 41. اگر در آمد یا سرمایه ای به شما رسیده هرگز کلمه: مال من، حقوق من، ثروت من را در منزل به کار نبرید. زیرا این کلمات مثل چاقو هستند که بین دو پاره ی سیب جدایی می اندازد و زندگی  را از حالت "ما" خارج می کند و هر دو شما "من" برایتان مهم می شود و من هم یعنی " فاصله".
 42. شب ها زود تر از شوهر خود نخوابید حتی اگر خواب آلود هستید زیرا زودتر خوابیدن زن جایگاهی خوش ندارد و یک بی ادبی به همسر می باشد.
 43. هیچ وقت در هر موقعییت و شرایطی راز شوهرتان را بیرون نبرید، چون پایه های بی اعتمادی کم کم شکل می گیرد.
 44. اگر دوستان شوهرتان به منزل شما آمدند به او احترام بگذارید و قداست خودتان را پایین نیاورید، طوری بر خورد کنید که دوستانش از شما تعریف کنند.
 45. اگر شوهرتان به طور اتفاقی و تعارف کسی را همراه خودش به منزل آورد جا نخورید و اظهار عجز نکنید که وای چه کنم چیزی در منزل نیست و مهمان هم با خودش آورده! با خونسردی تمام بدون این که به روی خود بیاورید و به شوهرتان بگویید، خودتان و یا یکی از بچه ها را بی سر و صدا به سوپری محل بفرستید و لوازم پذیرایی از مهمان نا خوانده شوهرتان را مهیا کنید.
 46. اگر شوهرتان دارای نقطه ضعفی می باشد هرگز به روی خودتان نیاورید سعی کنید با بزرگی و وقار خودتان طوری بر خورد کنید که شوهرتان شرمنده شود زیرا اگر مکرر به ایشان بگویید برایش عادی و تکراری می شود.
 47. اگر شوهرتان اهل رفیق بازی و دود است. کجای کار شما مشکل دارد که دوستانش را بر شما ترجیح می دهد و چه مشکل درونی دارد که به دود وابسته شده است. در این مورد حتماً با کسی که کارشناس است و تجربه دارد مشورت کنید.
 48. هیچ وقت شوهرتان را نزد پدر و مادرتان سبک نکنید اگر مشکلی دارید نگذارید به گوش پدر و مادرتان برسد زیرا ممکن است آن ها بخواهند از روی دل رحمی حرفی بزنند و موجب آزار و رنجش شوهرتان شوند، طوری که هرگز از ذهنش خارج نشود و از ارتباط عاطفی شما با آن ها جلو گیری کند.
 49. اگر گاهی همسرتان دوست دارد در کنار هم باشید و صحبت کنید توجه خودتان را به فبلم و سریال معطوف نکنید و بگویید: حالا بگذار فیلم را ببینم بعداً با تو حرف می زنم! هیچ فیلم وسریالی مهمتر از شوهرتان نیست!
 50. هر چه می توانید اعتقادات دینی را از طروق مختلف، کتاب، مسافرت، و غیره افزایش دهید زیرا، مهم ترین عامل عواطف و محبت در انسان های با ایمان واقعی نهفته است و خدا در هر حال می تواند حافظ شما باشد و مطمئن باشید اگر هر کسی بخواهد در زندگی شما مشکل ایجاد کند موفق نخواهد شد.

منبع: کتاب زندگی شیرین، دکتر حسنعلی میرزا بیگی

نویسندۀ مطلب: معصومه اصغری


تاریخ ارسال مطلب: ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۵/۳
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه
پربیننده ترین
پربحث ترین