چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
کد مطلب: ۱۲۲۶۶

حق دارند از سلام فرمانده عصبانی باشند
اخبار اجتماعی

حق دارند از سلام فرمانده عصبانی باشند

::> ولایت آنلاین، گروه خبر < ::
به ضد انقلاب خارجی و دنباله‌های داخلی آنان حق بدهیم از #سلام_فرمانده عصبانی باشند، فحاشی کنند، عقده گشایی کنند و نتوانند این خیل عظیم جمعیت مشتاق این سرود انقلابی را ببینند.

اخبار اجتماعی:

حق دارند از سلام فرمانده عصبانی باشند

به ضد انقلاب خارجی و دنباله‌های داخلی آنان حق بدهیم از #سلام_فرمانده عصبانی باشند، فحاشی کنند، عقده گشایی کنند و نتوانند این خیل عظیم جمعیت مشتاق این سرود انقلابی را ببینند.

به ضد انقلاب خارجی و دنباله‌های داخلی آنان حق بدهیم از سلام فرمانده عصبانی باشند، چرا که بیش از ۴ دهه است انواع دسیسه ها و جنگ‌ها مخصوصا جنگ نرم، شناختی، روایت ها و اراده‌ها را بر روی ملت ایران با هزینه‌های بسیار زیاد عملیاتی کرده‌ اند و امروز پیمانکاران این حملات عمدتا شناختی از دیدن این جمعیتِ اغوا نشده و نسل آینده غیور که غیرت دینی دارند در داخل ایران و کشورهای حوزه مقاومت تعجب کرده و به نتیجه رسیده‌اند که آب در هاون می کوبیده‌ اند.

به ضد انقلاب خارجی و دنباله‌های داخلی آنان حق بدهیم از سلام فرمانده عصبانی باشند، چرا که همین نسل غرق شده در اینستاگرام و فضای مجازی ول که تا امروز آماج حملات شناختی و ترکیبی بوده به یکباره با این سرود انقلابی در صحنه‌ی دفاع از انقلاب اسلامی حاضر می‌شود و بسیاری از اهداف آنان را بر هم می‌زند.

به ضد انقلاب خارجی و دنباله‌های داخلی آنان حق بدهیم از سلام فرمانده عصبانی باشند، چراکه سلام فرمانده و سلام فرمانده‌های آینده مانعی جدی بر سر اجرای نظم نوین جهانی در ایران، منطقه و جهان است.

به ضد انقلاب خارجی و دنباله‌های داخلی آنان حق بدهیم از سلام فرمانده عصبانی باشند، چرا که سالها هزینه کردند تا نسل انقلابی در ایران عزیز را استحاله کنند اما همین نسل در دهان آنان دارد می‌زند.

و سلام فرمانده تازه اول راه است، یک لبیک در باب جهاد تبیین با چاشنی آتش به اختیاری که همان کار تمیز فرهنگی است و نشان داد بدون سازمان‌های عریض و طویل و مختل فرهنگی رسانه‌ ای هم می‌ شود کار جدی در صحنه‌ی انقلاب اسلامی انجام داد.

و یک نکته مهم، هر کار خالص، دلی و مردمی قطعا برکات و امدادهای الهی را به دنبال خواهد داشت، با سلام فرمانده نباید مغرور شد، باید راهبرد درست تولید محتوای مردمی که همیشه در تنگناها به داد ایران اسلامی رسیده است را جدی تر دنبال کرد، مردم عزیز ما علی رغم مشکلات معیشتی و گله‌هایی که دارند همچنان بر سر عهدشان با امام زمان(عج) و امامین انقلاب مانده اند، قدرشان را بیشتر بدانیم...

سلام فرمانده یک آفند شناختی به دشمنان داخلی و خارجی بود و نشان داد می‌شود در گوشه رینگ پدافند مخصوصا در حوزه‌های فرهنگی-اجتماعی نماند و نمونه‌ای بود از جنگ روایت‌ها با تاثیر بسیار برانگیختگی و توزیع شوندگی...


منبع:http://eitaa.com/joinchat/963837952Cb758f6bd13

توسط: کلاته


تاریخ ارسال مطلب: ۱۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۳/۷
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه
پربیننده ترین
پربحث ترین