شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
کد مطلب: ۱۲۱۸۵

کلام و عقاید

"تلنگر "(۴)

::> ولایت آنلاین، گروه عقاید < ::
. اگر آرزوهای اصلی ما آرزوهای انسانی باشد قرآن  می فرماید شما انسان هستید.

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

"تلنگر "(4)

آری باید در این شبها از خدا بخواهیم دل ما را به دل آقا امام زمانمان پیوند بدهد. دغدغه ها و غصه ها و اضطرارهای حضرت را در قلب ما بریزد. اینجاست که سبک زندگی و برنامه ریزی ما سرشار از شور و نشاط و هیجان خواهد شد. زیرا زندگی ما هدفمند خواهد شد و راه سعادت و بهشتی شدن را در پیش خواهیم گرفت. زیرا پیامبر اکرم صل الله علیه و آله و سلم می فرماید "هر کس غصه دنیا را بخورد جهنمی خواهد شد "لذا اگر کسی می‌ خواهد از جهنم دنیایی نجات پیدا نماییم باید عاشق خانواده آسمانی گردیم.

شبهای آخر ماه رمضان، شب عبادت و بیداریست. شب دعا برای سلامتی و فرج امام زمانمان و صدقه دادن برای امام زمانمان است اینجاست که امام زمان(عج) در این شبها برای ما دعا خواهد فرمود. زیرا زمانی که ما درگیر امام زمانمان باشیم آقا هم برای سلامتی ما و عزیزانمان و حل مشکلاتمان و روا شدن حاجاتمان دست به دعا بر خواهند داشت. نه تنها آقا بیاد ما خواهد بود بلکه خدا ،فرشتگان و خانواده آسمانیمان بفکر ما خواهند بود. زیرا امام ما مضطر و تنها و غریب هستند باید دعا کنیم که مهربان خالقمان امام زمانمان را از تنهایی و اضطرار و غربت نجات بدهند.

آری هزار و صد و هشتاد سال آوارگی کم نیست. باید دعا کرد و بعد از دعا کمر همت را بست تا پر انرژی برای ظهور حضرت حجت قدم ها برداریم ان شالله. 

...و دعای پرفیض و برکت افتتاح که هر شب توصیه شده که در این شبها بخوانیم واقعا سرنوشت ساز و انسان ساز خواهد بود."خدایا امام زمانمان را عزیز فرما و ما را نیز به واسطه حضرت عزیز فرما. خدایا امام زمان ما را کمک فرما و حضرت را به کمک ما بفرست پیروزی و فتح آسان نصیب امام زمانمان بفرما "


آری قیمت هر انسان در نزد خالق آرزوهای اوست هر کس می خواهد بفهمد قیمت او چقدر است روی یک برگ کاغذ آرزوهایش را ثبت نماید. اگر آرزوهای اصلی ما آرزوهای انسانی باشد قرآن  می فرماید شما انسان هستید. زیرا باید آرزوهای اصلی انسانی او در رأس آرزوهای او قرار بگیرد.

...و در دعای پر فیض افتتاح هرشب از خدا بهترین ها را درخواست مینمائیم. "خدایا من همه عشق و رغبتم دولت کریمه امام زمانم است "

ادامه دارد ...


به قلم مدیر هیئت بی بی رقیه (س) خرم آباد، سیده طاهره حسینی خرم آبادی


تاریخ ارسال مطلب: ۱۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۲/۱۲
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر مربوطه در وب منتشر خواهند شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهند شد.


مهمترین مطالب
مهمترین مطالب گروه